Peugeot Ön Cam

Peugeot Ön Cam

SolarGlass tarafından özel üretim camlar ile, trafikte sürüş keyfi yaşarken, aynı zamanda güvenliğinizi ve konforunuzu sağlarsınız. Panoramik net görüntü sağlayan camlar; özellikle çarpma, çarpılma, ufak darbelere karşı dayanıklı şekilde üretilir.

Gerek binek araçlarda gerekse ticari araçlarda kullanılan camlar, herhangi bir darbeye karşılık bütünüyle kırılmak yerine, içinde kullanılan özel malzemelerden dolayı, bütün halinde kalarak, sürücü ve diğer yolculara zarar vermez.

Orijinal Cam Ürünleri

Ses yalıtım özeliğine sahip Peugeot ön cam, aynı zamanda sürüş keyfini yaşamak adına, tüm ayrıntıları gösteren, panoramik bir görüntüye sahiptir. TS EN ISO 9001:2008 standartlarına uygun şekilde üretilen ve herhangi bir değişim esnasında yan ürünler yerine, orijinal camların kullanılması gerektiği otomobil ve diğer ticari araçlar için, kaza anında güvenlik oldukça önemlidir.

Kaza Durumunda Kaliteli Camlar

Kazaların olduğu durumlarda ya da araç camlarının taş darbelerine maruz kaldığı durumlarda, camda ufak da olsa hasar meydana gelir. Hasarın başında önüne geçilmediği durumlarda, çatlaklar ilerlemeye başlar.

Böyle bir durumda orijinal cam kullanılarak, sürücünün görüş netliği ve güvenliği sağlanırken, aynı zamanda araç içindeki diğer yolcuların da güvenliği ve dışarıyı görme lüksleri kaliteli şekilde sağlanmış olur.

Gelişmiş Teknoloji

SolarGlass tarafından gelişmiş teknolojiler kullanılarak üretilen özel üretim camlar, aynı şekilde Peugeot ön cam ürünlerinde de kullanılır. Farklı birçok işlemden geçirilerek üretilen ön camlarda lamine camlar kullanılırken, yan ve arka camlarda ise temper camlar tercih edilir.

SolarGlass, tüm uluslararası standartlara uygun şekilde ürettiği özel üretim camları ve yerli camlarıyla, güvenliğinizi sağlarken, uygun maliyetiyle de tercih sebebi olmaktadır.