Misyonumuz

SolarGlass Misyonumuz

Otomobil camının üretimi, nakliyesi, depolanması ve montajında ​​standartlara sıkı sıkıya bağlı kalmanın yanı sıra, şirketin depolarında çoğu otomobil modeli için ön camların, arka ve yan camların mevcudiyetinin sağlanması, neredeyse her müşterinin ihtiyaçlarını karşılamamıza ve varlığımızın coğrafyasını sürekli genişletmemize olanak tanır.

Her Zaman Tedarikli!

Bugün, hem binek otomobiller hem de ticari araçlar ve kamyonlar olmak üzere yabancı ve yerli piyasada üretilen otomobiller için binlerce cam türü sunuyoruz. Ürün yelpazemiz sürekli olarak yeni ürünlerle güncellenmekte ve bu da yeni üretim yılları da dahil olmak üzere tüm otomobil model yelpazesi için oto camı sunmamıza olanak tanımaktadır.

Güvende Kalmanız İçin!

Oto camının temel amacı, dış çevre ile temasa karşı korumanın yanı sıra yolcuların güvenliğini sağlamaktır. Ayrıca, herhangi bir otomatik cam, araba yapısının sertlik elemanının işlevini yerine getirir. Bu nedenle, ustaca yapılmış bir cam montajı, güvenliğinizin garantisidir.

Cam montajını yalnızca özel donanımlı kurulum merkezlerinde çalışan profesyonellere emanet etmenizi öneririz. SolarGlass olarak oluşturduğumuz bu kurulum merkezleri, üretim fabrikası, 3 şube ve 95 bayide hizmettedir.

Daha İyiye Daha Uygun Fiyatla!

Otomotiv camının satışı ve montajı şirketin ana yönlerinden biridir. SolarGlass olarak ana önceliklerimiz verimlilik, kalite ve dengeli fiyatlandırma politikasıdır.

Ürün yelpazemiz, tanınmış ithal olarak edindiğimiz saint-gobain sekurit markasına kadar uzanır.

SolarGlass her türlü çözüm için yanınızda! Güvende kalmanız dileğiyle!